| steaua12 a întrebat:

Vreau sa achizitionez acest laptop http://www.emag.ro/......EX90KBBBM/ dar nu stiu daca este cat de cat bun ce parere aveti? As vrea sa il folosesc mai mult pentru gaming ce ziceti? Care sunt cele mai bune laptopuri? Argumentati funda+vot

1 răspuns:
| Predator30 a răspuns:

Merita si acesta care l-ai pus tu dar sa iti spun cam ce stiu eu laptopurile pentru gaminguri sunt astea Asus U41JF-A1,Sony VAIO VPC-Z1390X,HP Pavilion dv7-4283cl cam astea is cele mai bune pentru mine... LENOVO nu prea este marca de laptop is cam slabe dar fiecare cu parerile lui ..eu am un HP. sper ca te-am ajutat succes si uitate peste cele care ti-le-am dat sunt foarte bune pentru gaminguri si nu zic asa is din domeniu ..bine nu is numai alea sunt mai multe dar cam tot in pretul care l-ai pus tu de la LENOVO.