| AllanClare a întrebat:

Vreau sa achizitionez o cartela doar pentru internet, cu trafic de 5 Gb lunar pe telefon.De unde gasesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone. Ai mai mult de 5 GB. Chiar si 15 GB, la 7 Euro. Plus ca mai este si programul vorbesti, net primesti. Adica primesti net in functie de cat timp vorbesti la tel.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La Digi, 30Gb + convorbiri nelimitate in alte retele, inclusiv in UE etc. Costul incepe de la 5 Euro (daca mai ai si alte servicii fixe abonate), pana la 10 Euro (daca nu ai alte servicii de la ei).

| GdX a răspuns:

Orange,Vodafone,Digi,Telekom. Unde vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Orange mai. gasesti oferte in magazine. Eu merg cu un internet mobil de la Orange de 50 giga trafic, 35 d elei lunar.Iti da la alegere un router Wifi sau hospot portabil ca sa il tii in buzunar.

| Mcboss05180 a răspuns:

Vezi la Digi. Poate gasesti la ei, mai ales ca au si un pret foarte mic.