| AlexutsSsa96 a întrebat:

Vreau sa aflu urgent o parola, cum pot face s`o aflu? Help pls,
E o parola la un id care e foarte important!

Răspuns Câştigător
| ElenaErika a răspuns:

Pai inainte a te loghezi in caseta aia de la messenger jos scrie: forgot your password.dai acolo
si ca sati bagi o alta parola trebuie sa alegi intrebarile si dai raspunsurile la intrebarile alea.intrebarile alea sunt de cand tiai facut id'ul.trebuie sa le alegi pe aceleasi si dupa ce le'ai ales si dai raspunsul la ele o sa mearga.dar nu uita ca trebuie sa alegi intrebarile pe care le'ai ales cand ai facut id'ul respectiv si raspunsurile sa fie aceleasi...succes:* fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu se poate. happy