| DoRu a întrebat:

Vreau sa am bluetooth in calculator... Exsista un driver pentru bluetooth? Daca da, as vrea si eu driver-ul. Urgent!

Răspuns Câştigător
| secret96 a răspuns:

Hei! pai mai intai trebuie sa iti cumperi un bluetooth din magazin ( elanco, flanco, altex, etc. ) si o sa primesti si un CD pe care trebuie sa il instalezi.
Pui bluetoothu la calculator ( bluetoothu ii un fel de stick ), si gata.
sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Driver exista dar depinde de model. Te poti uita in specificatiile calculatorulu/laptopului pentru a afla. Daca nu are Bluetooth iti trebuie un fel de stick.

| LuisEdward a răspuns:

Nu cred ca exista driver pentru bluetooth