| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa comand acest cooler de la Pc Garage : http://www.pcgarage.ro/standuri-coolere-notebook/serioux /srx-ncp150aa/ la pretul de 18 lei. Cat ma va costa cu tot cu transport?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Numai raspunsuri de "experti" mai sus. Daca nu stii, nu raspunzi, e logic, nu?
La pcgarage transportul costa zero (0)(Asta in localitatile mai importante, unde au fan curier sediu) lei daca faci plata cu cardul. Daca faci plata ramburs(vine ala la usa si ii dai banii) tot zero lei e transportul, dar trebuie sa platesti taxa de ramburs. Care e 12.40 lei indiferent de ce produs cumperi(fie ca iei produse de 3000 lei sau 1 leu, daca alegi ramburs, dai inca 12.40 lei).
Deci ai sa dai cam 30-31 lei total.

| anonim_4396 explică (pentru sltlp):

L-am comandat ma va costa 32 lei. Can ajunge maine?

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

De obicei dureaza 2-3 zile. Deci sigur nu maine.

| AdrenalinTm a răspuns:

Pai de obicei e intre 20-40 lei transportul dar uitete acolo cand il comanzi o sati scrie cat ai de platiti total

| anonim_4396 explică (pentru AdrenalinTm):

Uite este 18.84 lei atat trebuie sa ii dau baiatului care imi aduce cooler-ul?
poza : http://tinypic.com/view.php?pic=2dv7k38&s=8#.U9t1lPl5PPw

| AdrenalinTm a răspuns:

Ca sa fii sigur si vezi exact exact la pc garage ai o bara portocalie in dreapta jos pe site in care zice ca suntem online intreaba-l acolo