| Mp28evil28 a întrebat:

Vreau sa cumpar telefonul dn link-ul de mai jos Karbon titanium 8 :
http://www.emag.ro/......DW023MBBM/

Caut un smat cu cerinte pentru aplicatii/jocuri vreau stiu daca e functional si poate alte recomandari mai bune dar pretul sa fie pana in 400 lei :(

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Nou nu o sa gasesti ceva extraordinar la pretul asta, dar decat acel karbon mai bine iti iei la mana a doua un s3 care are ecran hd si procesorul si rami e la fel ca la karbon. totusi daca vrei nou iti recomand ori ASUS ZenFone C ZC451CG sau Motorola XT1021 Moto E

chiar daca Asus are dual-core este Intel si este bun.

ai aici comparatie

http://www.emag.ro/compare/93/productpage

| Mp28evil28 explică (pentru DenisIonut01):

La faza cu s3 m-am gandit si eu dar nu stiu cum sa procedez!

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Pai na, pe net poate găsești cu vreun defect si nu cunosti la inceput. Tu sti. Iti recomand sa iei unu nou din cele doua mentionate. Moto e care are android stock si Asus care este un produs bun,

| DenisIonut01 a răspuns:

Fain,sa te bucuri de el happy daca ai nevoie de ajutor cu el sa ma anunti

| Mp28evil28 explică:

Am cumparat un s3 nou