| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar un motor de drujba. Vreau sa-mi da-ti link cu pret si poze. Multumesc

3 răspunsuri:
| Cristian_Milcu_1998 a răspuns:

Daca vrei o drujba buna iti dau eu o drujba este putin cam veche dar este foarte puernica si poti taia lemne de pana la 1 metru si in diametru ea se numeste drujba 4 elctron si este facuta in rusia si este din 1990 si este in stare foate buna daca vrei sunama la nr de tel 0768941706(porneste foarte usor si are piese originale la ea)