| Gavrila_Ciprian_1995 a întrebat:

Vreau sa dau rename la un fisier dintr-o imagine Daemon Tools si cand dau click dreapta pe el nu imi apare optiunea de rename...de ce?

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Deoarece e o imagine virtuala. Nu poti schimba nimic in imagine, ea fiind exact ca un CD. Iti trebuie sa dezarhivezi imaginea intr-un folder, sa faci schimbarile pe care le doresti si apoi, cu un software ca nero sa creazi o alta imagine virtuala cu fisierele schimbate!