Janina
| Janina a întrebat:

Vreau sa downloadez si eu un antivirus bun...nu conteaza daca e trial. Poate cineva sa imi dea un link de unde sa il descarc direct?
mersi mult!

21 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Www.kaspersky.ro -> Download(sus) -> click gratuite de incercare -> antivirus download gratuit -> version 2009 si english. asa merge?

| NimeniCuActe a răspuns:

Aici fiecare o sa-ti recomande altceva... eu iti zic sa te uiti si la cat de tare e calculatorul tauhappy, ma refer la memorie RAM si d-alea, sa consulti un "clasament" al antivirusilor si mai apoi sa alegi unul.

| valsulnorilor a răspuns:

Motorul Google antivirus free download, search, si alegi pe care il doresti Kaspersky the best

Janina
| Janina explică:

Grim primul link nu se deschide crying

Janina
| Janina explică:

Nu merge linkul, da eroare

| Onutzu a răspuns:

Http://www.avast.com/ita/download-avast-home.html
De aici poti descarca AVAST. In ce limba doresti are si o versiune in limba romana.Eu utilizez acest antivirus si mi se pare foarte bun

| iuddavali a răspuns:

Un antivirus bun (trial) este nod32 - http://www.eset.ro/
Altul gratis (la fel de bun) este avast - http://www.avast.com/en-eu/get/jrXuv5pl

http://costel.info te ajuta la nevoie

| Cryss a răspuns:

Http://www.kaspersky.ro/out.php?page=kav_latest_versions
Poftim si dai la english :D. Si eu il am si sunt multumita de el.

| Cryss a răspuns:

Http://www.kaspersky.ro/trial
Atunci intra singura acolo la Karpesky antivirus 2009 si tot la english, vezi asa nu iti merge :).
Daca nu uite pe google : http://www.google.ro/......tp?/search
Pe primul site am intrat pentru linK. Sper ca acum sa iti mearga :).

| alexam a răspuns:

Si eu am avut pb. zilele astea cu antivirusul, si azi mi-a spus sotul ca e ok. O sa revin cu detalii diseara sau maine dimineata.

| alexam a răspuns:

Ai reusit cu antivirusul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.avira.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei iti pot trimite nod32 antivirus cu tot cu licenta, lasa-mi o adresa de email pe privat. numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html il poti downloada in ce limba vrei;) (inclusiv romana) si e un antivirus foarte bun!;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da uite id meu cu_patrunjel
si iti dau eu install

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun avast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.avira.com si iti descarci antivirusul e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Bit defender internet security 2010... e testa. da mai multe randamente decat Kas sau Kiv...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra si tu pe http://download.rnt.ro si la sectiunea antivirus gasesti tot ce-ti doresti

| skumpykuady a răspuns:

Cn imi spune si mie de unde pot lua un antivirus bun