| elenutza27 a întrebat:

Buna,
Ce antivirus imi recomadati si daca se poate de ce?
Nu conteaza daca e FREE / Trial

Răspuns Câştigător
| SinCos23 a răspuns:

Ma miruno Avira e cel mai bun

3 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Avast free mi se pare o solutie foarte buna, il am din decembrie si chiar am umblat pe tot felul de site-uri dubioase, dar nu am nici o problema cu virusii. Succes!

| SashaPieterse a răspuns:

Avg este cel mai sigur nu stiu exact de ce dar ma rog si nu e bine sa iti iei trial ptc e doar de incercare, deci la un moment dat o sa iti zica ca a expirat deci eu zic sa downloadezi anti virusul avg free

| elenutza27 explică:

OK...vad ca AVG si Avast sunt recomandate pana acum, mai astept si alte raspunsuri.