| FanGaming98 a întrebat:

Vreau să fac cadou un ceas Huawei GT, sau GT2 sau GT2e sau chiar Watch fit pentru cineva. Destinatarul are 15 ani și este un puști subțirel cu încheieturi aș zice mici. Care ceas s-ar potrivi cel mai bine ca să-i stea cât mai comod? Și-ar dori unul din Seria GT fiindcă sunt mai elegante. Care dintre ceasuri se potrivește și pentru copii ca el?

2 răspunsuri:
| mihaiaici a răspuns:

Salutare,

Dintre GT si GT2, as merge pe GT2 datorita faptului ca e o serie mai noua.
Dintre GT2 si GT2e eu personal as merge pe GT2e, pentru ca rezolva cu siguranta toate nevoile lui, nefiind o diferenta notabila din punct de vedere al performantei/functionalitatilor.

Poti vedea o comparatie intre ele aici:
https://l.profitshare.ro/l/8227600 (e link de afiliere)

Cu modelul asta n-ai cum sa dai gres: https://l.profitshare.ro/l/8227606

Arata futuristic si fiind pe negru, il poti asorta la orice. Si e si super confortabil.

Sper ca te-am ajutat!

| FanGaming98 explică (pentru mihaiaici):

Super! Am crezut că GT2e are multe funcții în minus față de GT2. Ai putea să-mi mai dai niște detalii pe care nu prea le găsesc?
1.Are google assistant?
2. Poate să facă apeluri de pe el fără să deschidă telefonul? Adică să vorbească direct prin ceas?
3.Trebuie să fie mereu aproape de telefon pentru a primi notificări sau pentru a sincroniza vremea?