| buburuzaucigasa a întrebat:

Vreau sa fac prelungire de contract (pe 2 ani) la Orange si sa achizitionez un nou telefon Nokia 5230.Cam cat mar costa telefonul? Vreau pretul nu siteul unde lasi putea gasi.

Multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bravo fetito! Ti-e atat de lene, ca nu poti citi pe un site si nici sa-l cauti, desi e atat de usor, intrand pe site-ul Orange?

| Pupily92 a răspuns:

Nu mergi mai bine la o agentie/magazin Orange si te interesezi? asistentii/consultantii/vanzatori Orange iti pot da detalii pe care noi nu ti le putem da. happy