| buburuzaucigasa a întrebat:

In decembrie imi expira abonamentul la Orange si vreau sa fac prelungire de contract si doresc sa achizitionez si un telefon nou.Asi dori un Nokia dar nu prea scump... ce ma sfatuiti sa imi iau?

6 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Hm, si eu am implinit 2 ani la Orange acum o luna si am primit un mesaj sa imi iau un tel gratis daca imi prelungesc abonamentul, si peste inca o luna ( acum o saptamana) am primit un alt mesaj cu un nou tel gratis samsung e2120 si mi-am prelungit 2 ani abonamentul pentru acest tel gratis ( l-am luat imi mult pe post de mp3 ca inainte aveam un 6300 si acum nu imi mai "citeste" castile si nu mai merge sa ascult muzica). Eu cred ca si tu o sa primesti mesaje sa iti iei un tel gratis happy

| DrViorel a răspuns:

Cel mai bine este sa intri pe www.orange.ro sau sa mergi la o reprezentanta Orange, caci ei sunt in stare sa te informeze cel mai bine despre oferte si despre prelungirea contractului prin abonament cu ei, plus poate apar ceva oferte noi, de care altii sa nu stie, dar ei sunt informati primii. Deci cel mai bine e sa mergi la o reprezentanta orange. O zi buna!

| DJ Next a răspuns:

Te sfatui sati iai o nokie 6230 este foarte comoda si foarte buna la toate

| anon2367534564396 a răspuns:

Nokia 6303:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoanele Nokia nu mai sunt ce au fost odată. Trist când vezi că odată ce ai câștigat încrederea unui român, poți să livrezi și rahat în cutie, că românul tot o să-l cumpere. Foarte trist. Apple, HTC, Sony Ericsson, Samsung (nu toate modelele) sunt peste Nokia la orice capitol, mai puțin preț. La un Nokia plătești 300% prețul și 3% calitatea, în 2009. În 2000 făceau telefoane bune, acum...

| andreiutz a răspuns:

Nokia 6303 e super cool am si eu big grinbig grinbig grin