| Xenocid0094 a întrebat:

Vreau sa fac un intro la un joc si vreau sa pun filmulete foarte scurte una dupa alta. de exemplu 2-3 filmulete in 1 secunda, as putea pune cu poze dar nu pare la fel de realist. ca sa va dati seama cam ce as vrea sa fac cautati pe youtube "DJ Isaac - Bitches" am cautat foarte multe programe dar niciunul nu imi da posibilitatea sa pun 3 grabari/filmari de ecran in 1-2 secunde maxim, stiti cumva vreaun program care face asta?

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Nici nu ai cum. In video clip e introdus scris, care poate foarte simplu sa fie ca un "logo", transparent, in anumite pozitii si sincronizat cu audio. Scrisul nu e animatie. Baga fotografii.