| al3 a întrebat:

Vreau sa fac un nou cont de messenger si imi spune ca nu e buna parola ori care ar fi ea. Ce sa fac ca sa mearga? Multumesc:*

3 răspunsuri:
| JustSmileK a răspuns:

Incearca sa adaugi si un nr.

| anonym012 a răspuns:

Salut! Noile parole trebuie sa contina si caractere mari si mici, poti sa-ti faci o parola dupa exemplul urmator: 2mD31gG.Adica sa pui litere mici, mari, numere si ce iti mai trece prin cap.Mult noroc!

| cryssulyna a răspuns:

Scrie pe google(create yahoo messenger)sigur o sa mearga. sper ca te-am ajutat happy