| IrinaAniri a întrebat:

Vreau sa imi schimb parola de la messenger, dar momentan nu pot intra pe cont (e mai complicat) am intrat pe pagina de pornire de pe mail si am zis ca am uitat parola (pentru ca nu stiam sa o schimb altfel) si am pus una noua, pe acceasi adresa pe care e si adresa de messenger. oare s-a schimbat parola si la messenger sau doar la mail?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! S-a schimbat parola de la Yahoo Messenger.

| Nutemaiholba a răspuns:

Lool k si la messenger

| CameliaKB a răspuns:

Asta nu stiu, dar eu mi-o schimb asa, am invatat de pe net :http://www.youtube.com/watch?v=IpN5RS1uSso sper ca te-am ajutat:)funda?