| alex5259 a întrebat:

Vreau sa ii dau add unei persoane din alta tara ( mai exact, Italia ), dar acolo unde ar trebui sa apara,, adauga prieten " sau,, prieten " nu apare nimic... acolo apare doar,, mesaj" pentru ai trimite bineinteles un mesaj. Cum fac sa ii dau add persoanei respective? Funda pentru raspunsul care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| mykydutza08 a răspuns:

Trimite-i mesaj pentru ati da acea persoana add, are blocate cererile de prietenie de la persoane necunoscute sau are setata sa poata primi cereri de prietenie doar de la prietenii prietenilor. Funda.