| TraSneL a întrebat:

Vreau sa imi cumpar acest telefon: http://www.metro.ro/shop/ro/office/product/699362001001
Ce spuneti, merita?
Nu am auzit niciodata de firma Kmax insa telefonul pare destul de performant la aceasta suma. Voi ati auzit de firma respectiva?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Telefonul nu este produs de kmax ci este rebrenduit de ei
Telefonul original este ulefone be touch 3
http://ulefone.com/products/betouch3/features.html
Este ok la bani lui

| TraSneL explică (pentru notefree):

L`am gasit pe tinydeal.com
Costa 755 lei de la ulefone, am observat ca singura diferenta ar fi butonul de home insa nu stiu ce sa zic, as avea mai multa incredere in metro decat in site-ul asta chinezesc

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Pai la metro ai avantajul ca daca pățești ceva cu telefonul il trimiti direct la metro la tinydeal trebuie sa te complici cu transportul la ei adusul înapoi etc

| vasilet a răspuns:

E OK la pretul lui. Avantajul de la Metro e ca ai garantie serioasa, 5 ani.