| CrazyBarbie a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o camera digitala, 14, 1mp, zoom'ul nu conteaza, buget pana la 1000ron.As vrea sa faca poze de calitate(cel mai important) si daca se poate sa filmeze HD.Pareri?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Nu vad de ce vrei neaparat 14 mpx. Intre 10 si 14 nu ai sa vezi nicio diferenta sesizabila nici macar la printare.

In acest buget eu iti recomand asta:
http://www.pcgarage.ro/......umulatori/
O camera excelenta din toate punctele de vedere + un pachet generos (card, acumulatori, husa).

3 răspunsuri:
| SmileIsForFree a răspuns:

Cumpara orice fel de Sony. Sunt foarte bune.

| Skittles19 a răspuns:

Cauta Sony Cyber-Shoot. E super faina. 14, 1mp, Zoom 4X, dar nu stiu daca filmeaza HD.

Dpcumenteaza-te pe aici:
http://www.compari.ro/aparate-foto-c40/0-sony-cyber-shot-kw3534.html
Succes
pa, pa

| iahim97 a răspuns:

Nu prea conteaza sa fie HD atata timp cat are o lentila de calitate. Eu am Sony (nu mai stiu numere si din alea) cu Carl Zeyis si e foarte buna ciu zoom optic 60x si digital 2000x cu 1. 150 RON de la Media Galaxy. (e camera video). Fundabig grinX?