| bunjy a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o unitate Pc la 300 lire de pe ebay sau din Romania pentru jocuri credeti ca pot gasi una sa mearga absolut toate jocurile pe ea?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De ce pe ebay si nu din tara?

| bunjy explică (pentru sltlp):

Sunt mai ieftine in Anglia

| sltlp a răspuns (pentru bunjy):

Nu neaparat. plus ca la vama tot platesti...

| horia2012 a răspuns:

300 lire sunt vreo 1600 lei. Nici la
3000 lei nu vei putea juca toate jocurile. Numai o placa video performanta e vreo 400-450 lire.
Depinde de configuratia PC-ului.

| dantomescu78 a răspuns:

300 de lire inseamna in jur de 1800 ron asa ca ai putea sa iti ie o unitate destul de buna.

Eu iti recomand aceasta unitate: http://bit.ly/1fukdIQ cu

- procesor quad core amd 750k
- 4gb ram
- hard disk de 500 gb
- placa video AMD Radeon R7750 1GB

In plus vad ca o gasesti la un pret promotional in aceasta perioada!

| AlexutzuBaa a răspuns:

Daa, poti sa cauti pe ebay sigur gasesti, si la 300 lire...Nu stiu daca toate jocurile, dar sigur merg majoritatea jocurilor. Sper ca te-am ajutat. big grin