| Kamakura a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un ceas de mana.
Uite ce trebuie sa aiba: sa arate ora; sa ii setezi alarma; sa fie cronometru; sa aiba numaratoare inversa (ii dai 5 min si peste 5min țicaie); obtional sa aiba si mp3 player.
Si sa aiba curea din piele nu din plastic ca am si eu ceas asemanator cu curea din plastic si s-a rupt. Am lipit cu superglue si s-a rupt la loc (ca il pun la mana dreapta si cam trag de el :p)
Nu prea vreau smartwach cu apeluri si mesaje si bluetooth si touchscreen si super ecran ca se consuma bateria in 3 zile si e si nociv. (Ca sta conectat mereu la retea sa primeasca apeluri)
De unde pot sa iau?

Răspuns Câştigător
| nightwish12356798 a răspuns:

Poti verifica la o ceasornicarie sau depilda in magazine mai mari unde poti gasi si cosmetice, sau crl mai bine cauta pe net, sunt sigura ca o sa gasesti ce-ti doresti. Bafta!:*

1 răspuns:
| Kamakura explică:

Am gasit. Ms. De fapt nu prea am dc sa iti multumesc dar eh.
https://www.watchshop.ro/ceasuri-barbatesti/timex/ironman-t5e241/