| Alex_5242 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un smartphone pana in 1.800 lei...
Ce mi-ati recomanda?
Vreau sa fie bun pentru jocuri si internet (WI-FI)
Nu prea ma intereseaza camera...

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ia-ti Samsung Galaxy S sau HTC Desire S

| TheFreak9 a răspuns:

Intra pe telefonultau.eu,aolo gasesti tot ce vrei, ti-as recomanda LG optimus onehappy

| Candyman a răspuns:

Iti poti lua in IPhone 3GS. Sau NOKIA X7-00 mie imi place foarte mult

| fanepop a răspuns:

Iti recomand un iphone 3gs eu am unul si sunt foarte multumit... wifi-ul merge foarte bine jocuri sunt destule, daca iti faci jailbreack si iti descarci de pe cydia installous poti descarca orice joc gratis funda?

| crizerawr a răspuns:

Iphone 3GS, Samsung Galaxy S WiFi 5.0, Samnsung Wave S8500, Sonny Ericsson Xperia X10. big grin