| Muntean_Calin_1998 a întrebat:

Ce smartphone sa imi cumpar pana in 1000 de lei. Nu vreau sa cumpar un smartphone pentru memorie, jocuri. Vreau sa il cumpar pentru camera

2 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Atunci mai bine iti cumperi un aparat foto, nu un telefon cu camera de 8mp.

| Wolfyye a răspuns:

Eu iti recomand un ALLVIEW P5 QUAD....camera este de 8mps, plus ca are procesor de 1, 2 si android jelly bean 4.1...il poti lua si prin card AVANTAJ (pret 8 milioane in rate). Sper ca te-am ajutat, numai bine.