| amstaff a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon... ce ziceti e bun un sony ericsson w960? mie personal imi place... daca stiti unul mai bun. dar la un pret acceptabil. spuneti-mi! astept pareri doar din proprie experienta!

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vrei sa-ti iei telefon, doar sa vorbesti cu el, cumpara cel mai ieftin, cu 2 ani garantie!
Cu abonament, gasesti o serie de modele la un pret infim, chiar cu 1 euro. Daca vrei sa asculti muzica, sa filmezi cu sunet si rezolutie mare, daca... atunci iti deschizi buzunarul.
Eu am un telefon relativ simplu: Sony Ericson T280i, are camera foto de 1, 3 Mpx, se aude perfect, rezistent si la socuri, cadere pe beton ( big grin ) sunt f multumit de el! M-a costat 86 lei, nou, cu 2 ani garantie.

| andreutz a răspuns:

Fara nici o suparare, dar la banii astia iti iei un nokia n95 8gb (la mana a 2-a binenteles)...eu niciodata nu m-am bazat pe garantie, pentru ca de fiecare data se intampla sa imi gaseasca cei de la service diferite motive ca sa nu imi repare telefonul... iar cu nokia, daca stii sa il "alegi", nu vei avea nici o problema...momentan e cel mai bun telefon raport calitate-pret...nici nu incape comparatie intre cele 2 telefoane...

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Samsung g600 e chiar bunwinking
si nu trebuie neaparat sa-l cumperi din magazine, il poti lua de pe okazii.ro sigur vei gasiwinking
si un ericsson care chiar sa merite ar fi w910winking

| DenissaDeea a răspuns:

Din propria experienta am avut un tel. Sony-Ericsson si nu am fost multumita de calitatea lui.prefer Nokia/Samsung.(la un telefon nu conteaza numai frumusetea/conteaza performanta durabilitatea calitatea telefonului)

| Xulescu_6752 a răspuns:

Daca vrei touch-screen iti recomand nou-aparutul: nokia 5800 xpressmusicwinking.
Are CELE MAI PUTERNICE BOXE dintre toate telefoanele nokia iar calitatea sunetlui este foarte buna! Deasemenea ecranul este foarte bun(3, 2 inchi). Il gasesti la liber pe la 12 milioane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 6120c sau 6300winking
(proprie experienta ambele)
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony ericsson w760

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un nokia 5300 daca vrei este xpressmusic si are camera foto-video de 2 megapixeli este pe sina daca vrei baga id-ul bogdan_yanis si mai am un 6300 daca vrei unu sau amandoua baga id-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresc sa il vad

| airlinestravel a răspuns:

La Germanos ai garantie pe viata... daca-ti cumperi telefon si abonament la Cosmote. Sony Ericsson face telefoane bune, la fel si Nokia, LG. Conteaza mult bugetul alocat si dotarile preferate