| al3xal3x1 a întrebat:

Vreau sa imi fac un canal cu ustream.tv si am nevoie de un web ca sursa video dar eu nu vreau sa fac un canal tv pe care sa ma transmit pe mine cum ma filmez cu webu.As vrea sa fac un canal TV pe net ca sa prezint diferite tutoriale sa bag meciuri bla bla.
Intrebare in sine e: Cunoasteti vreun soft cu care sa filmez desktopul si si ustream.tv sa mi-l recunoasca ca webcam cum e WEBCAMxp dar nu stiu cum sa fac cu asta.Cunoasteti voi vreun program? Astept si alte sugestii de creare a unui canal tv pe net. hai va rog mult! si normal dau si funda
.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci filmari si le emiti cu sopcast-ul