| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta cam pana in 700 lei ce mi-ati recomanda? Funda. Si vot

Răspuns Câştigător
| robytzu96 a răspuns:

Pai yableta Allview All Dro Speed ..Are asa :
Android 40. Ice Cream Sandwich
Procesor 1, 20 Ghz
Wi-Fi 802.11 b\g
9.9mm grosime
Baterie Li-Ion 3100 ma
Si are pretul de 500 Lei! Daca te intereseaza viziteasa Germanos (Cosmote)

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Buna

In primul rand ti-as recomanda o tableta cu sistem de operare Android si procesor foarte bun. Uite http://bit.ly/RvsY6f

In plus, site-ul respectiv iti ofera posibilitatea sa returnezi produsul in termen de 30 de zile daca nu esti multumit si banii iti vor fi restituiti.