| AnnAnonymous a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar o tableta si am vazut mai multe firme gen e-boda,omega, myria, si altele. pana in 300 de lei si ceva. voi ce firma mi-ati recomanda? ce pot face mai exact cu o tableta?

5 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna, iti recomand Allview, eu am una, am dat 450 ron pe ea si merge foarte bine, eu o folosesc pentru lucruri uzuale, gen videoclipuri pe youtube, programe (facebook, instagram, messenger, etc), jocuri, internet wifi.

| horia2012 a răspuns:

Wow ce raspunsuri ai primit. Concluzia este ca "mai nimic"., dealtfel, un raspuns pe care il stiai si tu dar ai sperat ca cineva o sa-ti spuna altceva.
Daca ai 300 lei si nu ai ce face cu ei cumpara-ti. Orice model e bun.

| Garsonfane1979 a răspuns:

Ce'a mai ieftina tableta este asta http://bit.ly/1fPPd5R as putea sa iti gasesc si mai ieftine sa zicem 1mil jumate. dar trebuie sa astepti sa iti vina din China.

| ITMania a răspuns:

Decat sa risipesti 300 lei pe o tableta, mai bine stai fara. Gasesti doar modele proaste, cu o constructie cel mult mediocra, cu un sistem de operare extrem de prost optimizat, care are lag si care probabil se va strica dupa 2-3 luni, daca ai norocul sa te tina atat (primul care cade e touch`ul, nu mai ia bine comenzile).

| Trasca_Otniel_1991 a răspuns:

O verisoara de-a mea si-a cumparat o tableta dar nu mai stiu ce firma.a dat tot in jur de 300 de lei si dupa 2 saptamani i s-a stricat. Nu iti recomand sa iti cumperi tableta de banii aia pentru ca ii arunci pe geam practic. Daca ai rabdare mai bine iti strangi bani si iti iei un smartphone cu android si esti mai castigat..parerea mea.