| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un joystick de xbox 360 si care merge si pe PC(poza aici de care i.imgur.com/rV3O9lv.jpg) si vreau sa stiu daca merge si pe CALCULATOR SI DACA MERGE vreau sa stiu daca imi trebuie ceva driver pentru el!

PLZ AJUTATI-MA CARE STITI SAU CARE AVETI DEJA UNUL DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iLeón a răspuns:

Http://www.emag.ro/controller-microsoft-xbox-360-52a-00005/pd/E20Q7BBBM/ Eu l-am luat de pe PC Garage dar vad ca nu mai sunt. Nu iti trebuie niciun driver, il recunoaste direct daca ai Windows 7 sau mai nou. Iti spun din experienta, sper sa nu fie diferit la tine

1 răspuns: