| 123456_6075 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nokia 7390... dar nu il gasesc in oferte pe puncte sau cu prelungire abonament la vodafone...practic il caut la pret mai mic decat fara conectare...ma ajuta cineva?
P.S.sau dati-mi o idee de telefon la vreo 400-500 ron bun si fara aspect clasic(adica sa fie cu clapa sau pe sina).
Oricum la banii astia numai cu prelungiri sau puncte gasesc

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Baga un ochi aici si alege http://one-gsm.ro/index.php

9 răspunsuri:
| đąиiعℓ a răspuns:

Sony ericsson w910 e un telefon ieftin perfomant si arata destul de bine

http://www.letsgodigital.org/......0_zoom.jpg

ps: sunt si in alte culori

| 123456_6075 explică:

Nu prea am incredere la mana a 2-a... dar la abonament de unde? ca asta spun :nu il gasesc in oferte... l-am gasit doar la liber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu sony erricson w 910i la 4oo ron.suna-ma pe nr asta 0761328056

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca siteul www.telefoanesuperhannahmontana.ro,gasesti telefoane superbe si ieftine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 523 de lei til poti lua de la vexio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha naspa cel mai tarew tel e samsung nu nochia ptostilor si!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| alina si florin a răspuns:

Mai poti sa iti iei un 7390 la abonament sau poti sa il cauti la mana doua mai ieftin pentru ca nu e o rusine sa iti iei tel la mana 2