| claudia_5323 a întrebat:

Vreau sa imi modific numele pe FACEBOOK cum fac?

8 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Intri pe facebook, bun, dupa, in coltul din dreapta sus, dai la Account[ultimul ] si dai in jos acolo pe sageata si dai la Account Settings si dai la primul, Name si Change si ti`l schimbi.
Succes!
daca nu ai inteles trimite`mi un mesajwinking

| lolo23 a răspuns:

Dai sus in dreapta la Contul Meu, apoi selectezi de acolo "Setarile contului" si dai la Nume. si scrii numele care vrei big grinbig grin

| GeorgeRadu a răspuns:

Dai Contul meu in dreapta sus si ai mai jos pe urma numele tau real si alea acolo dai schimba salvezi si gata... happy

| littleladybug a răspuns:

Ii dai acolo la contul meu iar unde scrie"nume" apesi schimbabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu cum imi fac un facebook?
am incercat, dar nu stiu,
ma ajuta cineva
va rooooooooooog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele real nu il poti modifica, nu te mai chinui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data trebuie sa-l schimbi in certificat, buletin laughing)))))))))))))))

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Langa acasa e o sageata dai pe ea si dai la setarile contului acolo iti arata poti modifica si data nasterii si parola de facebook si emailul.
fii atenta doar de 2 ori poti schimba numele data nasterii parola etc.
succes!