| anonim_4396 a întrebat:

De ce, de ce, de ce nu pot să-mi modific numele pe facebook? straight face

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Exista o limita. Odata ce l-ai modificat de 3-4 ori nu mai poti. Sau doar o data la 6 luni de zile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca trebuie sa astepti 60 de zile după ultima modificare. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da' mersi, nu ştiam. =]]
Dar de ce? straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea stii...asa este regula.
Bine ca pe TPU putem sa-l schimbam când vrem. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca l-ai modificat dejasi trebuie sa faci asta peste 2 luni de zile..Asa sunt regulile pe facebook

| Otto2014 a răspuns:

Pentru ca l-ai modificat recent, si trebuie sa astepti 2 luni, daca nu vrei sa astepti iti recomand sa-ti faci alt cont.

| stefaniastefi a răspuns:

Probabil pentru ca ti l-ai modificat de prea multe ori sau pentru ca esti blocata, oricum limita maxima este de 60 de zile. Dupa 60 de zile de la modificarea anterioara poti sa-l modifici.