| GamesAndrey a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie cat de bun este pc-ul asta, spuneti-mi ce nu este bun si ce este bun, dar nu vreau sa imi spuneti nimic de placa video pentru ca am cautat si nu este buna, mai ales ca costa 3 milioane etc.
http://www.cel.ro/......gb-ddr3-l/

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

E bun pentru jocuri dar oricum o dai placa video este buba pc-ului

| GamesAndrey explică (pentru notefree):

Stiu asta, e bine ca placa este dedicata si pot s-o schimb pe o placa mult mai buna si atunci o sa fie bine

5 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Orice pc cu pret in jur de 2000 de lei are nevoie de placa video schimbata la acesta ai 8 gb ram si un procesor bun

| notefree a răspuns:

Cu placere

| Dragos636 a răspuns:

Poti sa-ti faci un PC mai bun din piese si ar fi si mai ieftin. Iti voi trimite link-uri cu niste componente foarte bune.