| LLL2 a întrebat:

Vreau sa imprim un text de pe un site, doar ca textul e insotit de imagini care nu imi trebuiesc.Am salvat textul in word, am sters imaginile dar scrisul e foarte mic.Cum il maresc?

Răspuns Câştigător
| kathgilbert a răspuns:

Selectezi tot textul, dupa care te duci sus in Home. http://damarisblog.files.wordpress.com/2011/05/01_word2007screen.gif vezi unde scrie Calibri(Body)? Langa scrie 11, aia este marimea scrisului. Dai pe 11 si selectezi de-acolo marimea.

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Selectezi scrisul şi dai click dreapta pe el, apoi selectezi Font şi alegi acolo ce vrei.
Pa, pa!

| LLL2 explică (pentru blueangel99):

Am incercat si nu merge.