| xena222 a întrebat:

Vreau sa intru pe site la stanleybet pe siteul web.stanleybet.ro si vreau sa dau la meciurile din ziua respectiva dar nu imi dai nici un meci imi apare cu alb totul nu imi da nici un meci SA STITI CAND AM INTRAT PE SITE ERA ORA 22 SI STANLEY BET SE INCHIDE LA 9 SEARA POATE DACA E INCHIS STANLEYBET NU MAI ACTUALIZEAZA MECIURILE STITI CUMVA?

6 răspunsuri:
| cristi62 a răspuns:

Nu ..ar trebui sa iti meargas incearca acum.tu ce vrei alea din champions si europa league de saptamana. asta? http://www.stanleybet.ro/

| cristi62 a răspuns (pentru cristi62):

La chelsea zic sa pui peste 2.5, la real man city cred..ca sa pui 1 pauza 1 final, iar la borussia ajax. cred ca peste 2.5 sau ca ajax inscrie..is cote mari

| cristi62 a răspuns:

Scuze..intradevar ai drepatate..se poate cum zici tu ..nici mie nu imi merg acum.da pe cine vroiai sa pui?

| cristi62 a răspuns:

Da ..intradevar nu mergehappy se poate sa fii avut drepatate..pe cine vroiai sa pui?

Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns (pentru xena222):

Mai ..asta care le spui tu sunt cam periculoase..am pus la shktor donetsk -nordsjaelland 1, bayer munich-valencia 1, barca -spartak moskow 1, braga cfr -x2 baga aici are cota de 2.30 la x2 si presimt ca o sa faca un meci bun cfr ..si mai vezI si tu la europa league.pui pe echipele din Spania, russia, si pe olandezi..alte intrebari?