| Daniel9988 a întrebat:

Vreau sa joc cs go cu setari pe mediu-maxim fara lag deloc.E bun pcul asta? http://m.emag.ro/......D129L3BBM/

Rog seriozitate.Raspundeti doar daca stiti.

2 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Salut,cu toata seriozitatea pe care o doresti iti spun ca nu merita. In 2400 lei iti poti face tu un sistem pe piese, alese de tine, mult mai bun.

| Adrian926a a răspuns:

De acord poti face un pc mult mai bun daca cumperi tu piese, si raspunsu la intrebare este da poti juca csgo cu setarile la ultra, si da fara lag o sa ai peste 100fps