| ArianaGrande23 a întrebat:

Vreau să mă apuc de Yotube şi am nevoie de o aplicație care să filmezi nişte secvențe dintr-un film/serial pe care sa fie editate dupa bunul plac şi să se poate pune pe o aplicatie de editat video.uri, aplicatia să fie pe telefon care să se poata descarca pe Magazin Play şi sa fie uşor de folosit.Să nu fie du recorder!
PLSSSS!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Kinemaster MOD - se descarca din browser, cea mai buna.Cauta "download Kinemaster MOD apk".