| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa fac un script HTML, nu stiu inca pentru ce sa-l fac, stiu cateva HTML-uri ( butoane, text, imagini etc). Cum sa incep si cum sa-l inventez? Am un blog, am editat ceva in el, deci stiu cate ceva (ca etichetele incep cu si se termina cu sau doar >/). Sa ma apuc sa inventez niste etichete de nebun ca poate iese ceva? Pllzzz ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu zic sa incepi prin a modifica pluginuri, teme...si dupa fa cateva pluginuri simple pentru wordpress

| cmltokyo a răspuns:

Poti incerca sa-l faci cu WebPage Maker e foarte usor de folosit si e free 30 de zile.