| RePede a întrebat:

Sa ma apuc de metin2 sau 4story?
As vrea mai multe detalii : de ce sa joc metin2? de ce sa joc 4story? care este mai bun si ca joc si ca gameplay?

Răspuns Câştigător
| AlexShadow26 a răspuns:

Mai bun 4story macar ala are gameplay si o poveste cat de cat. metin-u are un gameplay... si sa nu mai zic de chestia care ei o numesc poveste... nici 4story nu e cel mai bun dar cat de cat e decent... vrei un MMORPG bun joaca Tera, Rift, Guild Wars sau WoW astea sunt cele mai jucate in momentul actual nici un MMO nu lea detronat pana acum (poti sa cauti si pe net astea sunt cele mai jucate din lume mai ales WoW)

| RePede explică (pentru AlexShadow26):

Merci pentru raspuns, acum m-am lamurit si stiu ce o sa joc happy

4 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Joaca-te pe afara cu copii, lasa jocurile pe pc.

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Am jucat ceva timp metin dar si 4story si ce vreau sa iti spun este ca daca nu donezi cam in nici unu nu faci cine stie ce...

| RePede explică:

Am uitat sa spun : Dau funda pentru cel mai bun raspuns happy!