| 1Q a întrebat:

Vreau sa ma mut in garsoniera noua si trebuie sa pun internet si tv si am de ales intre Vodafone(fost upc) si rds, cu telekomul sau altceva nu stiu daca merge acolo la mine in Chiajna. Acum care imi recomandati care stiti ca e mai buna intre Vodafone si rds, eu am avut ceva experienta neplacuta cu tv si net la Vodafone da bine era pe vremea cand era UPC. Va rog ajutati-ma

FUNDA

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

In zona noastră, Digi (RDS) sunt cei mai buni, semnalul modemului WiFi e decent, nu simt nevoia sa cumpar eu alt modem, cum am patit in urma cu 10 ani la alt operator...
Preturile sunt si ele competitive.
Ma indoiesc ca in Chiajna exista provideri locali cu servicii mai bune si pret mai mic decat RDS.

De Vodafone poti sa uiti, nu merita menționați nici in gluma ca răspuns la: internet ieftin si bun.

Iar la serviciile de cablu, tot RDS sunt cei mai buni, si lista de programe si optiuni nu-i scurta.

51 RON pentru pachetul de internet de baza,
cablu TV
si abonament mobil, mi se pare foarte ok.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Din cele trei
- cu telekom nu ai siguranță că merge la Chiajna
- cu Vodafone ai avut experienta neplacuta

...păi ce-a rămas? Așa-i că-i inutilă intrebara ta? (iți răspunzi singur)

| Zuzu1991 a răspuns:

Gigi nu e perfect, insa am auzit si din alte gauri povesti de groaza cu Vodafone dupa ce nu a mai fost UPC, chiar de groaza
deci, ce ramane? tongue

Răspuns utilizator avertizat