| 1Q a întrebat:

Care serviciu de televiziune si internet este cel mai bun din Ilfov, eu stau in Chiajna(militari residence) si am servicii de la UPC( actualul Vodafone) insa merge extraodinar de prost, netul se tot intrerupe, tv la fel. Canalele HD nici nu mai merg, etc, si vreau sa ii schimb da cu cine as putea sa ii schimb? Puteti sa imi recomandati pe unii buni? Eu am inteles ca Telekomul ar fi o optiune buna, acum nu stiu voi ce zicieti?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am TV si internet de la RCS-RDS de multi ani si sunt multumit. Nu stiu cum este la celelalte, de la inceput am avut de la aceasta firma.

| Denisa0954 a răspuns:

Eu am digi
Pana acum nu am avut probleme

| AlexAlex4w8 a răspuns:

Intra-devar, Telekom are internet si televiziune la un pret destul de aceptabil. Mai jos ti-am lasat o poza cu ofertele.(Daca nu ti se potriveste una din cele de mai jos, poti sa suni la 1234 si sa-ti faci propriul pachet de televiziune(disponibil) https://imgur.com/YS7R58P