| EmilTraian95 a întrebat:

Vreau sa mi creez sigla echipei mele de fotbal din liga 5. Exista vreun site care face asa ceva? era mai demult seal-creator parca dar nu mai reusesc sa intru pe el, mentionez ca nu am talent la desen deci nu pot sa o creez in photoshop si toti prietenii mei cu talent o fac doar contra cost si nu vreau sa chelui nici un ban pentru asa ceva.

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Pai nu-ti sunt prieteni daca cer bani pe o banala sigla laughing baga in gimp, e un photoshop mai usurel si cu tutoriale de pe youtube, mai iei exemple dupa alte sigle ale echipelor favorite si iti va iesi ceva, altfel da la altul.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Incearca pe site-ul asta
http://www.onlinebadgemaker.com/

sau cauta pe google Badge Creator