| crysu318 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon mobil nou si nu stiu ce sa aleg intre iphone 4 si samsung galaxy s 2. vreau sa fie cat mai bun ca sa ma tina mai mult timp. ma puteti ajuta? care credeti ca e mai bun? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| KyraW a răspuns:

Iphone 4 are inca o gramada de defectiuni,se poate sparge usor, si privind in esenta, iti face rau cu timpul.samsung sunt cei care detin fabrica si tehnologia de creare a ecranelor.gemul de la el e facut din gorilla glass.deci poti sa dai cu el de pamant ca nu se sparge.ecranul e Super AMOLED Plus,cel mai bun din lume, deci oricat ai intoarce ecranul si din orice unghi, culoarea e mereu la fel de vie.si negrul e mai negru decat cerul.se formeaza o imagine aproape 3d.ca sa nu mai spunem ca spre deosebire de Iphone 4, primul Samsung galaxy S a fost catalogat ca fiind cel mai bun telefon.si imagineaza-ti ca acum a aparut modelul 2 cu imbunatatiri.Deci.oricat as palavragi eu aici, sfatul meu e sa iti iei Samsung galaxy S 2. E mult mai rapid, mai practic si mai rezistent.

3 răspunsuri:
| KyraW a răspuns:

Ca sa nu mentionez ca bateria tine o gramada...

| Player54 a răspuns:

Cand aud de Samsung imi vine sa vomit sunt cele mai rele telefoane, acum depinde de venit dar eu as alege Nokia sunt cele mai bune telefoane

| bianca_4662 a răspuns:

Iphone 4 e destul de bun.dar baterie te tine 1zi 2, dar se incarca si repede.mie una imi place multtt iphone4