| mara11062001 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon Nokia n8 - in special pentru poze, ce ma sfatuiti

Răspuns Câştigător
| chakuza a răspuns:

Eu zic ca merita toti banii.Eu cand o sa am bani il schimb care il acum si vreau neaparat un N8, e prea crazy telu ala.
Daca ai bani pentru el mergi la sigur, e tel f bun, ai multe facilitatiwinking

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu merita nici un ban. Telefoanele nu se ridica nici macar la 30% din ce poate face un aparat foto. Daca vrei poze, te sfatuisc sa alegi un aparat foto de cam 800 lei, iar de ce ti-a ramas sa iti iei un telefon gen optimus one, deoarece este destul de bunicel in banii pe care ii cere.

| mara11062001 explică:

Pana la urma m-am hotarat ieri si mi-am achizitionat telefonul Nokia n8 cu abonament .la.sunt foarte multumit de poze.Am facut o comparatie cu un Galasy s2 si am ramas uimit sa vad ca pozele mele sunt mult mai ok.Acum il butonez si revin cu info.

| ionelacati a răspuns:

Sa iti cumperi un aparat foto. Pe bune acum...indiferent cat de departe a ajuns tehnologia, telefonul e ca sa vorbesti la el. Daca vrei poze ia-ti aparat