| danutzcramu54 a întrebat:

Salut vreau sa imi cumpar un telefon si nu pot sa ma decid intre Nokia lumia 610 si HTC desire 200. pretul este cam acelasi. ce ma sfatuiti?

5 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Nokia lumia 610

| perladunarii a răspuns:

Salut, Nokia are windows, nu stiu daca o sa iti plac, e diferit fata de restul sistemelor de operare! Mie unu imi place HTC desire 200, e foarte frumos, si e destul de capabil zic eu!
http://bit.ly/GLdTNm

| Aamerican a răspuns:

Htc e mai bun zic eu.

| MissR a răspuns:

Nokia Lumia 610.

| Ady_Daniel_1990 a răspuns:

Pai eu zic sa iti iei Luminia 610 pentru ca si eu am si e un telefon foarte bun