| passarisMB a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon si nu stiu daca sistemul de operare prin symbian este ok(gen Nokia n96) si cam ce mi-ati recomanda?!

3 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Telefonul este din 2008. O sa fii dezamagit ca nu o sa folosesti aplicatii mai noi pe el. Recomand sa iti iei ceva cu android pentru aplicatii. Bateria te tine la fel de putin si la acest telefon ca si la telefoanele android

| 21ndstillachild a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa l folosesti, daca vrei unul pentru muzica e bun n96, sau walkman, daca vrei pentru programe si chestii ar fi xperia sau Motorola cu android etc

| Lolobrunetu a răspuns:

Eu ti-as recomanda Nokia Lumia710...E tare telefonulwinkingbig grin