| Alexandru_8107 a întrebat:

Vreau sa-mi descarc Nero. Ce parere aveti, care este mai bun si merita sa-l descarc?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti descarca Nero 9 gratuit de aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=72&lid=2671. Succes si numai bine!

| DeyCj a răspuns:

Recomand nero 7. 11 premium, cu menţiunea de a nu instala tot(la instalare se va selecta custom instal, urmată de debifarea programelor ce nu îţi sunt necesare precum şi configurarea Nero Scount le prima pornire, program ce recomand să fie inactiv deoarece consumă RAM), deoarece consumă resurse mai puţine iar versiunile mai noi exceptând ultima(10) sunt un upgrade ce îl face săruleze mai greoi, dar necesită licenţă. Succese

| crisgently a răspuns:

Nu stiu care este cel mai bun, eu folosesc nero si sunt multumit