| SerbanX a întrebat:

Vreau sa-mi iau Apple iPhone (16 sau 32 GB), nu stiu prea multe despre acest telefon. Initial am vrut sa-mi iau blackberry bold dar am renuntat. Asa ca dati-mi informatii chestii din astea multe. Funda + Vot! URGENT! Cat mai multe impresii!

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Eu as zice sa te uiti si la telefoane bazate pe Android. Eu detin Motorola Defy, in comparatie cu iPhone 3GS mi se pare mult mai ok.

| d3mian a răspuns:

Am iPhone 3G de 8 gb.Sunt foarte multumit cu el.Multe aplicatii care inving plictiseala.Claritate buna la poze.Touch Screen-ul merge foarte bine. In schimb, nu se aude prea tarehappy Iti recomand un 3GS sau iPhone 4 daca tii sa se auda mai tarehappy

| AAAdelin a răspuns:

Apple iPhone este un telefon bunicel asi putea spune, insa cunosc pe cineva care si-a luat iPhone 4 si i s-a stricat la cateva saptamani dupa asa ca nu sunt prea rezistente. Mai bine iti iei un BlackBerry, mi se pare o marca mai buna!

| ZaRa007 a răspuns:

Mio dai pe mata si iti propun o afacere cu ce telefon vrea pl ta

| DxQ a răspuns:

Blackberry e naspa, ia-ti Iphone 4, are o gramada de chestii si nu te vei plictisi, funda?

| madalinakaratista a răspuns:

Este un telefon foaree bun. Are foarte multe facilitati cum ar fi :
-are 4g;
-are calitate video HD;
-este compatibil cu sute de aplicatii;
-are o viteza foarte buna la net;
-etc.
In schimb are si un miic dezavantaj :faptul ca bateria se descarca cam repejor.
Oricum eu iti recomand cu toata inima sa il cumperi.
Sper ca te-am ajutat.