| AlexU13 a întrebat:

Nu prea stiu multe despre Blackberry Bold 9900 si ma gandeam ca mai stiti voi : cam cat tine bateria lui daca stai incontinuu pe internet / facebook? Dar daca stai sa asculti muzica? Nu vreau sa imi dati copy paste de pe net de la specificatii, ci sa imi spuneti din propria experienta cu acest telefon tongue. Funda!

1 răspuns:
| mutantalex a răspuns:

Salut!
Depinde cat de mult il folosesti si daca e nou telefonul sau nu. Din moment ce este smartphone numai din acest motiv autonomia bateriei este scazuta. La cat zici tu ca il folosesti cred ca odata pe zi sau la 2 zile il pui la incarcat. Conteaza totusi daca telefonul este nou sau nu.