| iPhone32523523 a întrebat:

Vreau sa-mi iau Lenovo A889 de la Germanos. Imi da si folie protectoare? happy funda! ~

2 răspunsuri:
| gpaul a răspuns:

Folia protectoare o vei avea aplicata deja. Exista posibilitatea sa aiba text, imagini, cu privire la tehnologia de care dispune, dar atunci vei avea una de rezerva in pachet.

| gpaul a răspuns:

In general folia exista si este deja aplicata. Exista posibilitatea ca aceasta sa aiba imprimate text si/sau imagini cu privire la specificatiile tehnice dar atunci vei avea si una de rezerva in pachet.