| Botan_Filip_1998 a întrebat:

Vreau să-mi iau o pereche de casti beats si nu știu care sunt mai bune beats old studio sau beats mixr?(prima pereche de casti beats )

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

De ce beats?
De ce nu audiotechnica, Sony, sennheiser producători care fac casti de calitate mai buna ca beats.
Dar daca ti mortis la beats atunci beats mixr arata mai bine

3 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Merg si eu tot pe beats mixr

| Utilizator1234 a răspuns:

Oricare. Pentru ca toate-s niste acareturi de 2 lei. Nu ma intreba de ce n-am adus argumente ca m-am plictisit sa le critic prin raspunsurile anterioare.

| Nastaseion a răspuns:

Beats mixr sunt mai ok http://bit.ly/1HYCegs